Transport

Jak działa usługa w skupie aut?

Do skupu aut pojazdy sprzedajemy coraz częściej. Wiemy bowiem, że tylko w taki sposób dokonać można niemal błyskawicznej, w pełni udanej i maksymalnie bezpiecznej transakcji. Do tego nie musimy martwić się też tym, że nadmiar formalności nas przytłoczy. 

Kontakt po wycenę

Wycena posiadanego przez nas pojazdu to początkowy etap współpracy ze skupem. Aby można było mówić o sukcesywnym nawiązaniu kontaktu i otrzymaniu tejże cennej wyceny, konieczny staje się kontakt telefoniczny lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Już po jego wypełnieniu dowiemy się wstępnie, jak wyglądać będzie wycena naszego pojazdu. Po otrzymaniu tej informacji będziemy mogli zdecydować, czy umawiamy się na spotkanie z pracownikiem skupu. Bo dojść do niego musi obowiązkowo w razie zainteresowania ofertą.

Wycena rzeczywista

Oględziny auta w miejscu i czasie preferowanym przez nas to podstawa działalności firmy. Dzięki temu więc to nie my musimy dopasować się czasowo do pracownika skupu aut, ale to on przyjedzie do nas i dokona rzeczywistej wyceny pojazdu. Tutaj podkreślić należy, że osobista wycena auta jest całkowicie bezpłatna oraz w żaden sposób nie zobowiązuje do jego sprzedaży. To ważna informacja dla wszystkich tych, którzy nie są do końca zdecydowani na skorzystanie z usług skupu pojazdów.

Wstępna propozycja może wzrosnąć!

Korzystnym czynnikiem dla wszystkich właścicieli aut będzie z pewnością możliwość otrzymania nawet wyższej niż wstępna, końcowej wyceny auta. O tym, czy taka opcja rzeczywiście zaistnieje, zadecyduje weryfikacja stanu pojazdu oraz ewentualne odkrycie jego bogatszego wyposażenia. Z pewnością jednak jeśli przedstawiliśmy sytuację jasno i klarownie telefonicznie lub podczas wypełniania formularza wyceny, całkowita kwota wyceny wstępnej nie będzie ostatecznie niższa. Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa pozostaje najwyższy poziom zadowolenia i satysfakcji każdego klienta.