Uroda/Zdrowie

Opaska pin-up – co to i dla kogo?

Opaska pin-up handmade to wspaniały dodatek na wiele okazji. I choć zapewne niektórzy nie wiedzą, czym jest taki produkt, możliwość jego wykorzystania w naprawdę wielu sytuacjach jest ogromna. Co warto wiedzieć o opaskach pin-up, by stwierdzić, że warto je kupić? Na najważniejsze pytania odpowiadamy w poniższym wpisie!

Opaska pin-up – co to jest?

Na każdą opaskę pin-up składają się 2 elementy. Są to baza (opaska) oraz kokarda. Ogromnym atutem produktu jest wykonanie z wysokiej jakości dzianiny, która bezproblemowo się rozciąga. Dzięki temu opaska pin-up będzie mogła służyć dużo dłużej niż zwykłe opaski dostępne na rynku. Do tego opaska pin-up handmade jest dodatkiem w każdym calu niepowtarzalnym. Oznacza to więc, że zamawiając jej uszycie na specjalne zamówienie, ze wskazaniem kolorów i konkretnych wzorów, raczej nie znajdziemy drugiej takiej opaski u kogoś innego. Dodatkowo można kupić jedną opaskę pin-up handmade, a później zamawiać już same kokardy. Dzięki temu jedna opaska może mieć nieskończoną ilość atrakcyjnych kolorystycznie czy wzorniczo wersji, czyż nie?

Opaska pin-up – na jakie okazje?

Mniejsze i nieco większe dziewczynki (a nawet ich mamy!), wykorzystują opaskę pin-up do wielu różnorodnych sesji zdjęciowych, ale i jako ciekawy dodatek do stroju. Taka opaska może być więc świetnym uzupełnieniem codziennej lub wyjściowej stylizacji, przy czym sprawdzi się także podczas uroczystych spotkań rodzinnych. Jeśli dodać do tego to, że rośnie wraz z jej użytkowniczką (z dzieckiem), każda opaska pin-up będzie zawsze trafionym zakupem na długie lata użytkowania. Jak możemy się zresztą przekonać – żadne dodatki nie wychodzą z mody. One po prostu wracają.

Opaski 2 lub 3 w 1

Formułę kilku opcji w jednym uwielbiamy nie od dziś. Nikogo więc dziwić nie będzie, że teraz pięknie wykonane opaski pin-up handmade 2 w 1 lub 3 w 1 cieszą się tak wielkim zainteresowaniem kupujących. Miękka i rozciągliwa dresówka w wybranym kolorze lub wzorze, w połączeniu z najwyższej klasy bawełną, będzie wyborem idealnym na wyjątkowe akcesorium do włosów. Opaskę pin-up warto mieć!